До уваги мешканців Бородянської громади!

Шановні мешканці та мешканки Бородянської селищної територіальної громади, запрошуємо вас долучитись до обговорення надзвичайно важливого проєкту відновлення для громади – «Реконструкція комплексу каналізаційних очисних споруд, за адресою: вул. Кримська, 2Д, с.Нове Залісся, Бучанського району, Київської області».

Коли: 26 квітня 2024 року.

Де: Зустріч у Google Meet (посилання нижче).

Посилання на відеодзвінок: https://meet.google.com/uxm-gnnq-fyp

Час: 14:00.

Про проєкт

Каналізаційні очисні споруди (КОС) працюють майже 50 років. За цей час відбулося руйнування залізобетонних конструкцій, майданчиків обслуговування та споруд, які перебувають у аварійному стані, а технологічне обладнання КОС вичерпало свій термін експлуатації і наразі є технічно застарілим та енергоємним. В наслідок військової агресії російської федерації КОС зазнали додаткових пошкоджень. Все це призвело до аварійного режиму роботи КОС, що обмежує післявоєнну відбудову громади і не дозволяє як забезпечити якісними послугами водовідведення її мешканців, так і збільшити кількість абонентів, включаючи ВПО та промисловість, які мають бути підключені до системи централізованого водовідведення.

Ознайомлення з матеріалами та зворотній зв’язок

З 19.04.2024 по 26.04.2024 запрошуємо вас ознайомитися з матеріалами проєкту за посиланням:
https://drive.google.com/file/d/1PxCbt5eVc_IYhLgyf4OOBN8l2PYuZN2X/view
та у будівлі Бородянської селищної ради (каб.4) з 08:00 по 17:00 годину у будні дні.

Навіть якщо у вас не вийде долучитись до самих обговорень ми будемо раді отримати ваші думки / пропозиції / перестороги щодо проєкту на електронну скриньку – rozvitok_borotg@ukr.net.

Партнер проєкту

Проєкт реалізується за підтримки «U-Lead з Європою» та передбачає розробку проєктно-кошторисної документації.

Безпекові питання

Подія відбуватиметься онлайн, тому ми не перериватимемо захід в разі, якщо розпочнеться повітряна тривога.

Будемо раді почути ваші думки, пропозиції та перестороги щодо проєкту. Для нас важливо, щоб процеси відновлення громади погоджувалися та обговорювалися з мешканцями та мешканками.